Pobierz Ofertę
odbior
odbior data:
godzina :
zwrot
zwrot data:
godzina :
kraj zamieszkania:
Waluta:
SSL Secure Connection   |   This website is protected by Let's Encrypt
Car Hellas Rent a Car

Wynajem Samochodów Santorini

  • >
  • FAQ Najczęściej zadawane pytania
FAQ Najczęściej zadawane pytania

1. W jakim wieku mogę wynająć samochód?
Odpowiedź: Wszyscy kierowców ponad 21 lat który mają od co najmniej jeden rok ważne międzynarodowe prawo jazdy. W każdym innym przypadku, należy skontaktować się z nami aby otrzymać pewną ofertę.  I również bierzecie  na siebie ryzyko wypadku drogowego podjąć ryzyko wypadku Trzeba czekać do co najmniej jednego roku od daty otrzymania prawo jazdy, inaczej będziecie podjąć ryzyko wypadku.

2. Karta kredytowa jest wymagana?
Odpowiedź: używanie karty kredytowej jest wasz wybór. Za wynajmu samochodu można zapłacić gotówką w dniu przyjazdu. Nasza firma nigdy nie będzie zobowiązać zapłaty za pomocą karty kredytowej.

3. Jakie są wymagane dokumenty do zawarcia umowy najmu?
ODPOWIEDŹ:
          1.międzynarodowe prawo jazdy.
          2.ważny dowód osobisty lub paszport.
          3. Zgoda na temat warunkach umowy i na koniec  podpisujecie umowę.

4. Jest możliwe, aby zarezerwować pewien typ samochodu?
ODPOWIEDŹ: Zwykle nie. Jak jest dobrze określone w warunkach umowy, wszystkie typy samochodów są jedynie orientacyjne i rezerwacje jest dokonywana na stronie. Jednakże, możemy wnieść do naszej uwagi, i dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa wymagania.

5. Jest przewidywana  opłata za odwołanie?
ODPOWIEDŹ: Nie. Jednak wolimy, aby nam poinformować jak najszybciej o odwołaniu rezerwacji. 

6. Jak znaleźć samochód na  lotnisko / hotel?
Odpowiedź: spotkamy się z naszymi klientami w miejscach wczeszniej określone (np. Lotniska w poczekalnji), w czasie uzgodnionym z nami.  Na transparencie  z dużym napisem mają być napisane nazwa firmy i nazwisko klienta. Jeśli jesteście na miejscu spotkania wczeszniej lub póżniej, prosimy o telefon bezpośrednio do centrum obsługi telefonicznej (call center).

7. Mogę stracić rezerwacji w przypadku spóźnienia?
ODPOWIEDŹ: Oczywiście, że nie. Nasza firma dostanie informacje na temat opóźnionych lotów lub statków, a nasi przedstawiciele będą na spotkanie w czasie. Jednakże, lepiej połączyć się z centrum obsługi telefonicznej I zgłosić opóżnienie.
 
8.Jak mogę dokonać rezerwacji?
Odpowiedź: Na stronie: Postępuj zgodnie z instrukcjami naszego systemu rezerwacji, a w ciągu kilku minut otrzymasz odpowiedź na e-mail. Na Skype:  bezpośrednio, a jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem wkrótce. Telefonicznie: zadzwoń pod numer telefonu centrum obsługi telefonicznej (Call Center) 0030-211-1983790 dostępne 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu.

9. Czy istnieje możliwość, że  zarezerwowany samochód nie będzie na miejscu spotkania?
Odpowiedź: Absolutnie nie! Nasza firma szanuje wybór wypożyczyć samochód od nas i nie będzie zniszczyła Państwa wakacje w takim niedopuszczalny sposób.

10. Co należy zrobić w przypadku awarii?
Odpowiedź: Należy zadzwonić bezpośrednio do naszego call center, a jeden z naszych przedstawicieli będzie do Państwa dyspozycji. Nasz przedstawiciel zgłosić awarię do pomocy drogowej (24/7), i natychmiast wymieni samochód bez żadnych dodatkowych opłat.