Rezervovat'
Prevzatie
Prevzatie Dátum:
Hodina:
Návrat
Návrat Dátum:
Hodina:
Domovská krajina:
Mena:
SSL Secure Connection   |   This website is protected by Let's Encrypt
Car Hellas Rent a Car

Najväčšia Autopožičovňa Santorini

Časté otázky

1 Koľko rokov musím mať aby som mal právo prenajať si auto z vašej spoločnosti?
ODPOVEĎ: Všetci vodiči, ktorí sú starší ako 21 rokov a majú aspoň jeden rok platný medzinárodný vodičský preukaz môžu si zapožičať auto z našej spoločnosti. V každom inom prípade je nutné nás kontaktovať, aby sme vám mohli urobiť špeciálnu ponuku, za predpokladu, že beriete na seba riziko nehody, pretože máte platný vodičský preukaz najmenej jeden rok.

2. Kreditná karta je potrebná k prenájmu?
ODPOVEĎ: Používanie kreditnej karty záleží od vás. Môžete platiť nájomné v hotovosti pri príchode. Naša spoločnosť vás nebude nikdy nútiť platiť kreditnou kartou.

3. Aké sú požadované doklady k podpisu nájomnej zmluvy?
ODPOVEĎ:
1. Aby ste boli držiteľom medzinárodného vodičského preukazu.
2. Aby ste mali platný preukaz totožnosti alebo cestovný pas.
3. Aby ste prijali podmienky uvedené v nájomnej zmluve a podpísali ju.

4. Je možné si rezervovať určitý typ auta?
ODPOVEĎ: Normálne nie. Ako je to uvedené v podmienkach zmluvy, všetky typy vozidiel sú iba orientačné a rezervácie sa vykonávajú pre skupinu. Avšak, môžete uviesť svoju ​​túžbu do našej pozornosti, a my sa budeme snažiť splniť vám ju.

5. Jestvuje storno poplatok?
ODPOVEĎ: Nie. Avšak, budeme veľmi radi ak nás informujete čo najskôr o zrušení rezervácie.

6. Ako vás môžem nájsť na letisku / v hoteli?
ODPOVEĎ: Budeme vás čakať, na mieste, ktoré bude stanovené (napríklad letisko, mimo čakárne), v stanovenom čase, budeme mať sebou tabuľku s veľkým nápisom, na ktorom bude uvedené meno našej spoločnosti a vaše meno. Keď dorazíte na miesto stretnutia, skôr alebo neskôr ako vopred stanovený čas, môžete volať priamo do call centra spoločnosti.

7. Môžem stratiť rezerváciu v prípade ak zmeškám príchod?
ODPOVEĎ: Samozrejme, že nie. Naša spoločnosť je informovaná o meškajúcich letoch alebo meškaní lodí a naši zástupcovia budú na mieste včas. Avšak, je odporúčané zavolať nám na call centrum.

8. Ako môžem uskutočniť rezerváciu?
ODPOVEĎ: Na webe: Postupujte podľa pokynov v našom rezervačnom systéme, a počas niekoľkých minút dostanete e-mailovú odpoveď.
Cez Skype: Zavolajte nás priamo cez Skype a jeden z našich zástupcov bude s vami rozprávať.
TELEFÓNOM: Zavolajte call center na telefónne, ktoré je k dispozícii 24 hodín denne / 7 dní v týždni a jeden z našich zástupcov vám bude k dispozícii s prekvapivými ponukami.